O Firmie

Nasze biuro działa od 01.03.1998 roku pod nazwą: Biuro Usług Rachunkowych Bożena Malewska. W tym czasie zdobyliśmy sobie zaufanie ponad 100 klientów. Właściciel firmy - Bożena Malewska, to księgowa z długoletnim stażem, posiadająca na prowadzenie biura licencję Ministerstwa Finansów nr 7393/98.

Biuro specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm, fundacji i stowarzyszeń, obsługując jednocześnie spółki z o.o., jawne, cywilne i partnerskie. Posiada klientów z Częstochowy i okolic, Warszawy, Krakowa, Bielska-Białej, Białegostoku. Biuro posiada polisę ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej.

Biuro Nasze współpracuje z Kancelariami Prawniczymi. Biuro usług rachunkowych zatrudnia profesjonalną kadrę. Pracownicy to wysokiej klasy specjaliści. Szczególnie dbam o to, aby umiejętności i wiedza moich pracowników były systematycznie pogłębiane.

To co nas wyróżnia spośród wielu biur rachunkowych działających na rynku, to nasz system stale weryfikowanej pracy. Taki system nadzoru kadry gwarantuje wysoką jakość pracy, a także zapewnia zastępstwo księgowej zajmującej się księgowaniem danej firmy w razie jej nieobecności, np. podczas urlopów.

Przeszliśmy już, razem z naszymi klientami, wiele kontroli urzędów skarbowych, ZUS i urzędu celnego, a ich rezultat potwierdził wysoką jakość pracy Biura. Na Państwa życzenie, możemy przedstawić rekomendacje naszych obecnych klientów.